Жаль...
Прикольно, коли пишуть, що тут зборище ідіотів чи дурнів... чи ще щось подібне... але й далі тут човпуться з ними))
Це коли такого юного орла, як ти, приковують довгим ланцюгом до батареї на кухні (щоб не втік), і він там варить-парить, миє посуд, прибирає))
Зброї не вистачає, але здачі дають, наскільки це можливо. Он скільки скільки їхніх складів розбомбили.
Тобі не напишу, але молодшим сказала б: "Всі охочі можуть записати добровольцями і взяти безпосередню участь у "даванні здачі" 
Сиру хочеш? Ще є каштани консервовані... Дуже смачні. Більш не маю чим втішити... 
Писала нудного службового листа й заснула на клавіатурі)) Прочитала про секс і море... Хм, сексу не хочу навіть з Фассбендером)) і моря зараз не хочу... пошкандибаю до ліжечка))
нагрев до 300 литров в сутки
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі