Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-08-11 21:45

    Це навряд.

    • rigolote2022-08-11 21:43

      Головне, щоб ППО не збило))

      • rigolote2022-08-10 22:58

        З першого погляду... Але може бути, що з другого уже й розлюблю))

        • rigolote2022-08-10 19:11змінено

          Нема нічого гіршого, як люди з рабською психологією поряд

          Нє, трохи переборщила: гірше є, звісно... але.... )))

          • rigolote2022-08-10 07:54змінено

            Ця пригода трапилася нещодавно з приятелькою, точніше, з її собачкою. Хоча ні – з ними обома. В той день вигулювала вона двох своїх улюбленців. Найшустріша раптом вирвалася – і буквально за хвильку на неї напали «безхозні» пси. Ще мить – і собака в крові, а господиня в розпачі. Рвана рана на животі, кров хлище, собачку потрібно терміново в клініку, але куди подіти другого пса? І тут, як з-під землі виріс, молодий чоловік: «Вам якось допомогти?» Господиня майже в істериці просить, щоб хлопець побув біля пораненої собачки, а сама додому –залишити там другого песика й гроші узяти. Ще й думка пече – дома лише 700 гривень, яких явно мало! А хлопець услід: «Продиктуйте ваш номер на всяк випадок».

            Якщо коротко, то коли вона повернулася, хлопця з собачкою і слід загув. Поки думала, де шукати, дзвінок: «Ми у ветклініці, собаку оперують». Поки добралася, собаку вже «дошивали». Хлопець був там зі своїм другом, вони заплатили за операцію і купили на три дні ліків. Навіть чек не показали. Підвезли своїм авто додому, від грошей категорично відмовилися. Хлопці гарні, модно вбрані, стильно стрижені. Знає лише телефон й ім’я та прізвище одного з них. У соцмережах приятелька його не знайшла.

            «Я знала, що такі люди є, але ніколи їх не стрічала», - сказала розчулено. І справа тут не лише в грошах (хоч, звісно, і в них також), а в гуманності, готовності пожертвувати власним часом, а, можливо, й комфортом, щоб допомогти іншій, зовсім незнайомій людині… І в тому потужному струмені позитиву, який так підбадьорює й наснажує у нелегкі часи.

            • rigolote2022-08-10 06:27

              Ти німфоманка?

              • rigolote2022-08-09 20:39

                • rigolote2022-08-09 20:25

                  жаль, не шандрахнуть зараз по ньому!

                  • rigolote2022-08-09 18:50змінено

                    • rigolote2022-08-09 00:09

                      Лайма знову "вийшла на Пікаділлі", тепер з українським прапором. Кацапи за це її гімном закидали, особливо дегенерат Сосєдов старався...

                      • rigolote2022-08-08 21:47

                        Хтозна, може чоловік досліджує психологію цивільного населення в умовах війни в тилу. Докторську "кропає" на основі експериментів)

                        • rigolote2022-08-08 14:56

                          На сексуальному грунті ніколи нічого не їхало.

                          • rigolote2022-08-07 23:32

                            Може, про Білорусь - то не зовсім фейк? Тоді було б зрозуміло, чому...

                            • rigolote2022-08-07 22:10

                              Думаю, що брехня. Та якщо навіть правда, то все спишуть на українців.

                              • rigolote2022-08-07 20:15

                                Іноді справді потрібна допомога. Наприклад, меблі сама не можу пересунути)) Але в більшості випадків - лише заважають)

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама