Почти всех. Пока. Дело-то к старости... 
Вакцинуюся майже кожен рік вже багато років. Моя думка - вакцинуватися треба. Багато років працювала в дитячому стаціонарі, кого нам тільки не везли... В найлютіші розгули грипу та інших вірусняків, коли відділення було забите, Бог милував - жодного разу не захворіла. Не слухай тих, хто каже, що вже пізно - якраз час, імунітет після вакцинації виробляється через два тижні(в цей час потрібно намагатися уникати контактів з хворими), а попереду ще листопад і вся зима.) Інше питання, що ти зараз хворієш - вакцинуватися можна буде лише через два тижні, після одуження і обов'язково після консультації з лікарем!! Єдиним протипоказом є непереносимість курячого білку.
Только сегодня об этом думала...
Усталость, пресыщенность/достаточность/наполненность чужими жизнями, проблемами, событиями... Как-то так наверное.
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі