В мене тільки одне питання. Чого ця істота поїхала до Німеччини а не до расии
В мене тільки одне питання. Чого ця істота поїхала до Німеччини а не до расии
Привіт. шкари гарні. але в мене взагалі бімба))) теж купила. задовбали кросівки.
Чогось ТЦК не шкода. Бо ці "заходи оповіщення" це знущання над гідністю чоловіків.
Привіт. Слухай ну місцеві баби-пліткарки з мотнею в штанях дрочат рейтингі. Ну вони огидні. Тобі це все нафіг?
Авто, недвижимость, услуги и товары
Лента.укр
все регионы Украины
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі