Дебіл
Вночі їздила зустричати потяг з переселенцями з Покровську. Думала в мене розірветься сердце. Ці дитячі оченятка....Все життя в декільках валізах...Вкотре пожаліла що не існує ада і розплати. Бо для кацапів іншої долі не може бути. Колись звісно будємо згадувати. Але це ще нескоро.
Тихо ша)))) він в розкішному казино святкує свій день народження))) тобі рагульским розумом не зрозуміти
Не маю часу на інтриги та плітки. вони мене так втомлюють. а на роботі в нас плететься...не маю часу на злість - всіх прощаю бо не хочу на ненависть його витрачати. не маю часу побути з мамою..це мій біль і мій грех
в реальном времени
Играть!
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі