що сьогодні у вас на святковому столі
?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-08-24 19:39
5
Лента.укр
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Играть!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Який стол? В мене батя лежачий ,я йому і так роблю раз в неділю щось таке .Салатик с яічком ,тунцем чи томатами ,венегрети ,олів'є .Омлети з перцем болгарським це вобще таке .Котлети свинячі ,крученики,голубці Вчора набадяжив холодця курячого звісно що з желатіном .Но це не заради свята .
Нічого святкового не було...
Стейк був з салатом та кава з горгонзолою під кал'ян)
А що на кайманових островах якесь свято?
О...мамкін патріот намалювався))) втік з країни і святкує)))
Танька ти знов фантазуєш).. я коли щось роблю то я про це пишу, а зараз я у вас питаю
і я не втік, а у відрядженні
У хуядженні)))
По справах
Які в тебе справи якщо ти ніде не працюєш? яке відрядження)))
Я працюю гедоністом, ця професія потребує багато відряджень)
Справжній гедоніст то Лєпр, а ти хто, що до нього примазуєшся?
Ти сьогодні вже дивився на омарів чи ще ні?