Вiдчувати ВСЕ в партнерi, та вмiти, це вiд природи та бажання, чи вiд навикiв та бажання?
- Per aspera
- Секс
- 2016-04-13 22:14
5
Интернет опросы: политика, общество
все регионы Украины
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Уже на теорию
Када-то ж надо начинать интересоваться секасом
Це від любові й емоційного збігу... ну й бажання, звісно...
Якщо партнер кохае та вiдчуе, що партнерша може вiдчути насолоду не один раз, а 7 разiв то вiн буде продовжувати фрiкцii годину...двi... Три?
Я таких супергігантів (обох статей) не знаю))
Це не означае, що iх немае) Тому можна припустити теоретично)
Теоретично в інтимних стосунках взагалі все можливо))
Від природи, від Бога... вибери те, що ближче...