А я бы упразднила единицу Президента. Все равно их каждые два года менять приходится... или думать, как сменить... На... фига?
- Рада Данко
- Гадания, магия
- 2016-04-06 10:25
7
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
в онлайн режиме
Играть!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Лента.укр
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Доктор Злой
45
Рада Данко
44
Марічка
35
Night traveler
30
Ніньдзя Карате
25
ВНВ
23
Вірляна
22
Zoya
14
rigolote
11
Chubchik81
7
Слава Петров
6
Сонечко Яскрав...
3
GAEA
1
Роман
1
Порошенку дали великий кредит народної довіри під час парламентських виборів сподіваючись на те що він як головнокомандуючий та лідер найбільшої фракції у ВР дасть рішучу відсічь ворогам на сході та сконцентрує законотворчу діяльність на законодачій та міністерській реформі. Однак очікування не виправдалися. Бездарність на всіх фронтах як політичних так і рельних.
Для усунення порошенка від влади достятньо лише змінити склад ВРУ цього буде достатньо для того щоб вибити з під його ніг царське крісло яке він собі будує за принципом нашого ворога.
А что :Я пока спал -он тоже в отставку подал?
Согласен ,чем меньше дармоедов ,тем лучше! И парламент, и правительство тоже упразднить! Вообще, этих зажратых олигархов всех на Колыму или в Сибирь!
В Украине ни Колымы, ни Сибири... Как мы живем без них?)))
Но в мире-то есть! Дармоедов в ссылку!