Любите Запорожский марш? Доча пишет в Кракове на любой вечеринке играют его по 10 раз))) а в совке он запрещен был)))
- Доктор Злой
- Музика
- 2015-07-04 22:59
4
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Що серйозно - був заборонений? А у нас його на весіллях постійно грали
Да серьезно.
Ага, прочитала у Вікіпедії: "Композиція стала ще більш відомою після того, як її було включено до саундтреків фільму Бориса Івченко «Пропала грамота» 1972 року. Після виконання маршу у Большому театрі (Москва) ним зацікавились партійні керівники, яких занепокоїла занадто підвищена духовна атмосфера серед слухачів. Комуністи ретельно вивчали ноти, перевіряючи їх з піснями січових стрільців. І хоча нічого не було виявлено, марш заборонили". Ото вже придурки!
а вот табє!! просто_так..
О господи. кто про что
Не-а, под него нижний брейк не сбацаешь))