Як відноситесь до старих фото? Які думки виникають при перегляді, наприкдад: фотокарток, які були зроблені століття тому?
- Леся
- Фотографія
- 2009-08-12 17:12
3
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
все регионы Украины
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
нагрев до 300 литров в сутки
Рада Данко
78
Night traveler
69
Вірляна
59
ВНВ
52
Марічка
46
GAEA
44
Кудесница *
42
Mr. Boombastic
36
Сью Кучеряшка
35
Юрий South
29
Слава Петров
20
Сонечко Яскрав...
15
It's me Westwi...
13
Кье Беням
10
Циничный Банде...
6
Антонина Ивано...
6
Сид
6
Chubchik81
4
аннуся
4
Robin
0
я сама фотограф и обожаю это занятие...
Люблю периодически просматривать свой альбом.Как будто на мгновение переношусь в то время.Интересно смотреть на фото бабушек,дедушек,это как общение с ними.
Я так полюбляю дивитись фотки старого Києва, да і загалом старі фото. Так цікаво, як все було тоді - в минулому?Особливо, якщо є картинки - тоді краще розумієш і уявляєш. Як одягались, яка архітектура, побут і все таке інше.
В поле мого зору потрапила така інформація: на сайті Бібліотеки Конгресу США(https://memory.loc.gov/cgi-bin/query/p?pp/app,grabill,lomax,pan,wtc,ils,vv,gottscho,detr,bbcards,prok,nclc,fsa:@FILREJ(@FIELD(CALL+@od1(LOT%2013419))+@FIELD(COLLID+coll))::SortBy=DOCID) - рекомендую зайти
Уявіть кольрові ! Фотохром. І десь приблизно 1905 рік! Уявіть!!!! Оригінали віддруковані 16.5 x 22.5 см. Вони були надруковані в США в 1905 році компанією Detroit Publishing Co.
ТАКІ ЧУДОВІ ФОТКИ! це вам не фотошоп чи сучасна техніка з оптичними приколами.....а час, коли не так легко було просто взяти і клацнути і фото вже є.