Чому ви робите те, що вам не подобається..? .. лиш правду..
6
Лента.укр
в реальном времени
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Мушу
Папа всегда говорил "дай сердцу волю - заведет в неволю".
Назло тобі.
Ну, мені не подобається мити посуд. Але ж, ніхто його за мене не помиє...
Якщо робити тільки те що хочеться це прямий шлях до деградації, цим шляхом йдуть ті хто хоче стати гедоністом, але не розуміє філософії гедонізма. це такі собі поверхневі гедоністи які перебиваються миттєвими задоволеннями. це все буде в моїй новій книзі про розумну насолоду, про етику насолоди, про філософію насолоди, вже збираю матеіали для книги і маю стос досліджень та теорій які маю вичити для підкріплення власного досвіду і дочвіду інших.
Що тобі не подобається?
Багато чого не подобається мені. А тобі?
Привіт
Привіт. Ще без опалення.
То може мужика тобі треба?
Та ну
В тебе сосочки на ціцюшках від холоду збуджуються?