Якщо чогось хочеш - РОБИ ЗАРАЗ! Бо завтра може й не бути.
Добридень, шановні співкамерники! Тихого дня усім нам! ?
- Рада Данко
- Жители.укр
- 2025-09-22 11:50
7
Играть!
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Але іноді треба сісти, заспокоїтися, та ретельно подумати, чи це справді тобі потрібно, або то нав'язані погляди оточуючих...
Я ніколи не відкладаю на завтра те, що можу зробити післязавтра (с)
Або кинь бажати!

Так мертвому вже все одно, встигнув він щось зробити чи ні..
Якщо не робиш, то не дуже і хочеться, така моя думка
Звідки ти знаєш, що все одно?
І це в кращому варіанті. Може ж бути і таке, що він пішов в інший світ саме тому, що щось встиг
Я хочу але в мене щось все в організме розладилось
Налаштувача треба...
Та ні. я щось на себе навалила що вивезти не можу. треба все накуй вже слати
Так що заважає? ))
А мені ліньки, мо на тижні зробимо?
Це мені мама так весь час говорить... але на жаль не завжди це реально.
То став перед собою реальні цілі. Просто, я на тому тижні спілкувалася з одним чоловіком. А учора взнала, що він через добу помер. І не старий. Отаке...