Філіппіни, Камбоджа, В'єтнам або Тайланд, де краще жити?
7
в реальном времени
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
все регионы Украины
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
В Тайланді. Дешево і тепло
В'єтнам
Дивлячись скіко тобі років. у Тайланді для 60+ краще розвинута інфраструктура
Тобі що Калліна не сказав де найкраще жити, от гад, сам взяв рюкзак на 34 кілограми і поїхав, ще й взяв спонсорський бюджет $18 000.
В Тайланд. Зробиш собі цицьки буду їх жамкать
Втомився від РЕБ? Іди за вОронами. Заодно вмовиш їх повернутися до Г
Філіпіни - тайфуни, Камбоджа - ДУЖЕ погана медицина, В'єтнам - головне - не їсти нічого з вуличної їжи, бо хтозна що/хто то таке було до того, як стало їжею, Тайланд - сутужно тим, хто палить це перше, що згадала. там ще різні побутові "мінуси" є. Приятелька жила, то розповідала багато чого