А ти курячу шкірку їси чи викидаєш?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2025-07-08 20:30
4
все регионы Украины
в реальном времени
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Варену не всю, запечену, чи копчену всю
Їм) там колагену багато, корисна для шкіри та суглобів.
Якщо їсти заради користі, то там поганий жир та вся хімія збирається. краще просто вживати бади з колагеном.
Колагеноз через ті БАДи набагато небезпечніший. Мені ревматолог заборонила його приймати в такому вигляді. А курку я люблю)) відварену. Доречі, тваринний жир вкрай необхідний для легенів, 14-15 мг на добу потрібно тільки бронхам. Про мозок, який майже весь складається з жиру, я взагалі мовчу.
Замість ненасичених потипу омеги ти шкурки їси?
Якщо готую. Переважно купуємо домашню. Омегу приймаю іноді в капсулах, коли не забуваю )))
Їм
Солена хрустка з духовки