Боже ви тікі подивиться. ви навіть не усвідомлюєте де живемо, центр світу. невже хтось хоче збігти та жити десь у глухомані на задвірках планети?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2025-06-03 11:43
6
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Повертайся давай ... ТЦК тебе вже втомилося чекати
Освіти ніякої нема? Центр земної кулі - в ядрі. А на геосфері - у будь якій точці. Тикай куди хош.
Вся планета дивовижна.. на задвірки всесвіту поки що не збираюсь
Іспані або Португалія трішки ближче до "центру" я особисто обираю Атлантичне узбережжя Бельгії або Нідерландів
Не смішно