Про кого більше думаєте... про Дряньку чи про Таньку?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2025-05-25 02:40
3
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Про Дряньку) цікавий був персонаж.
Але кинув він тебе, він на томських русню розважає.
Чого це кинув. Ми особливо й не спілкувались. Хай буде там, де хоче))
Что-то Ксюхи давно уже не видно
До літа приводить себе у форму
Да она и так вроде бы в неплохой форме.
Нашла себе нового любовника, наверное))
А ты сама,кстати,где пропадаешь?
Апатия у меня. Холодно, хмуро, солнца мало… и Трамп козел.
А ти шо, квіточка?
Так. А Трамп козел. І Венс, і Маск.)) і Байден. І Шольц. І ти, мабуть, теж.))))
Ти шо, з чоловіком розлучилась?
Ні.
і не плануєш?
Не мій варіант) шлюб вінчаний, я не маю права на грішні помилки через деякі обставини. Розірвати такий шлюб можна лише через подружню зраду. А чоловік мені не зраджує)) тому так, як є.
Звідки знаєш що не зраджує, ти його з хати не випускаєш?
Якби ти був емпатом, то таких би дурних питань не ставив.
Звичайне питання
Для звичайної людини.
)) не сміши. Це не складно. Я знала, що ти про це запитаєш.
Чому не складно, слідкуєш за ним? а в телефон заглядуєш?
Ні. Я ні за ким не слідкую, нікуди не заглядаю і нікого не тримаю біля себе. І не затримую.
Священне право вибору кожної людини, на яке не зазіхає навіть Бог, то хто я така, щоб когось до чогось примушувати чи вважати своєю власністю.
Або людина хоче бути зі мною, або ні та йде своїм шляхом. Вільна.
Навіщо йти якщо зручно..вдома кормлять, а різноманітність та розваги на стороні, жінка свій нос нікуди не сує. ти лиш зона комфорту. така роль тебе влаштовує?
Я тобі вже відповіла, чому впевнена. Ти неуважний. І він нікуди не ходить…)) йому і вдома непогано. Не виженеш.
Давай без примитівного газлайтинга, чому впевнена?
Я не збираюсь розкривати деталі назагал. Тим більше такому примітиву, як ти, вибач)) сказала те, що сказала. Якщо розуму й знань тобі не вистачає, щоб зрозуміти - ти не та людина, якій я щось буду пояснювати.
Розкрий у приватці
І про таке теж може колись напишу… тож очікуй на народження мого *бестселеру*))) коли-небудь.
Ти такий наївний? ))) розсмішив. Приваток не існує.
це вже деталі, приватка це не на загал
…) як мінімум адміни читають все. Та й для охочих це не проблема. І просто не хочу тобі нічого розповідати.
Тут мінімум 6-7 користувачів зрозуміли, про що я. Ще кілька читають і розуміють *за кадром*. Не бачу сенсу витрачати час на того, хто не врубається))
Видалено.
Видалено.