Чому не привітали з ДР ви найважливішого форумчанина укрдомівця?
- Марічка
- Психологія
- 2025-04-26 08:55
3
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Кого?
А хто так вирішив,що ВІН-ВОНА найважливіший форумчанин??
Хто б знав про що думаєш ти чи що відчуваю я якби не цей важливий форумчанин!!
ВІН-ВОНА ЦЕ ШЕДЕВР СЛАВ!
Я привітала Бука "наодинці". А хто в нас ще?
Вітай Юру і від мене. Бо сюди він навряд чи заходить...
Я завжди від усіх нас вітаю. Так. йому не до побрехеньок
Є ще
Та кажи вже
я
Дійсно? То вітаю! Хай щастить завжди та в усьому! А коли саме?
6 липня
Як доживу нагадаєш)