Мої 40 баксів у біткоїні вже 32, 92, а я памятаю таких ентузіастів які вірили що біткоїн буде дорожче 100 тис, і рахували свої надприбутки. а ви рахували свої надприбутки?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Бізнес, фінанси
- 2025-04-07 17:17
5
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
в онлайн режиме
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Як сказав мій старший - кріпта це велика фінансова піраміда… з певними наслідками…
ще виростуть, але не в тебе, в інших за рахунок таких як ти ростуть.
Ще виростуть)
цей бізнес не для таких тупих як ти ... кому треба ті вже заробили а в менші мінуси з набагато більшим прибутком до того потрапляють все і це нормально .... 40 баксів? ))) жлоб та нищеброд
Менші мінуси з набагато більшим прибутком. це ти на зоні економіку вивчав? лол
Ти на стільки тупий що навіть прочитати ло кінця не можеш)
Обов'язково буде більше 100 тис. але коли ти продаси свою кріпту, доречи, а як ти купував? На якому гаманці зберігаєш? Кинь адресу я тобі пару тройку сатоші задоначу ))
Коли біткоїн зростав ти постив якісь оптимістичні скріни, тепер чомусь не постиш
Дурачок..)) то не BTC зростав, а ринок все покажу не хвилюйся так шоб дуже за мене ))
Ну, покажи
Тобі в рот не влізе..)) повір ))