Зараз йога, кавуся і за штурвал, а ви за шо?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2025-03-10 16:24
7
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Фууууу служниця їжу готує.. кухарку найняти не можеш?
А ти тренера по йозі?
фантазії на це не хватило? штурваліст)))
НА ЛАБУТЕНАХ!
Серед нас є фанатка йоги під керівництвом якої проходять тренування, красива спортивна дитяча психологиня. і щоб ти не губилась у здогадках також є архитекторка та її чоловік ресторатор, власник катамарану
Але нажаль вони всі не існують ніде крім твоїх фантазій)))
пишу книги. Це так легко!
Який том?
А лабутени вдів,ммм? красеню )
Вазеліном йогу змастив? а то знову пук пук замучить
А ноги поголити і на лісапед, нє?
Кава та спати
Добраніч
Добраніч
Ти йогу почав викладати?)
Нє, треба підтримувати еластичність
Ти що, бинт? Може гнучкість?
і гнучкість і гармонію і концентрацію. раджу приєднатись до практики і у тебе покращеться все
Я лінива жопа
Як такої ліні не існує просто нема мотивації, а для отримання мотивації потрібно найлегший спосіб це спробувати, коли спробуєш і побачиш результат, будеш казати чому раніше не робила. я все життя з циєю фразою. все що мені на користь ніколи не відкладую, бо знаю що буду сам собі казати чому раніше не робив
Чого я тільки не пробувала.
Лін існує, мотивації як такової - ні. У мене це енергія. Якщо є енергія, яка тільки розмножується, то кажу - так. Якщо це навпаки, забирає сили - то стоп.
Я ж пишу мотивація зявляється коли починаєш і бачиш результат. а почати щось корисне для себе тільки лох відмовиться