Що весною плануєте робити ви..?
10
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Те саме що й взимку))
Розквітати
Завести коханку, таку собі білявку не схильну до повноти, ростом близько 170 та другим розміром
Зорян?
Елеонора.
Невдячна це справа - планувати...
Я на рік вже все розпланував
Хз... нічого не планую
А як же втеча?
Втеча втечею Таня.. це не план, це остання надія
жити
Жити) радіти весні, малому, якимось дрібницям.
Карторлю саджать(
Ггг
Та ладна)))
В Австралії саджають картоплю?!
Представ, на деревах вона не росте((
Не, ну не одних же кенгуру есть!
)))
На 2 недели слетаю на Гаити. Нравится мне там.
Хорошо кормят?
