Відповіді (6)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
  • rigolote2025-03-09 16:41

    У нас колись в селі жив один дід, зрідка пророчив майбутнє. Не знаю, наскільки глобально, але те, що казав про село, все справджується. То він говорив, що дехто з нас застане час, коли долари валятимуться на землі, як папірці, і ніхто не підніматиме. А як воно буде, хз.

    • KEN ENERGY2025-03-09 18:36rigolote

      У всіх буде боліти поперек?

    • rigolote2025-03-09 20:42KEN ENERGY

      Нє, казав, що малограмотні люди писатимуть книжки за допомогою ШІ))

    • KEN ENERGY2025-03-10 09:54rigolote

      ШІ це інструмент, поки ти його лякаєшся та не сприймаєш, ти встрачаєш час, томущо він не забере у тебе роботу а допоможе робити більше роботи з меншим навантаженням. тобто більше заробляти. тиж не лякаєшься допотопного ШІ такого як підкреслення помилок у Ворді, чи онлайн словників чи перекладачів, чи голосового набору тексту. ти текст не пером пишеш і навіть не на друкарскій машинці. ШІ че потужний інстумент, абсолютно контрольований. те що ти робиш годину день тиждень можна за допомогою ШІ ресурсів скоротити у десятки разів. поки ти не вивчаєш і не впроваджуєш цей інструмент ти втрачаєш гроші. от сьогодні ти знову втратила гроші, завтра втратиш, гроші валяються на землі а ти їх не підіймаєш

    • rigolote2025-03-10 22:24KEN ENERGY

      Бідака, як багато довелося писати))) Ну поки що амазон завалений сміттям, написаним любителями легкої наживи, який ніхто не купує))

    • KEN ENERGY2025-03-10 23:26rigolote

      Бідака, для тебе проблема 10 строк написати.

      ідея книг зявилася не на пустому місці, є цільова аудиторія, за тиждень на кікстартері зібрано було 1,8 тис баксів на виробництво книг задонатили більше 200 людей це ті що з великою ймовірністю куплять книгу. сама рахуй нехай 200 людей х4 книги по 15 долл мінус доля амазону...легкі гроші за місяць цікавої роботи

    • rigolote2025-03-11 03:58KEN ENERGY

      З великою ймовірністю? Теля в сраці, а різник гроші рахує? Потім напишеш нам чергову казочку про надприбутки?)) Хто б нас тут іще повеселив, байкар КЕН))

    • KEN ENERGY2025-03-11 10:59rigolote

      Любий проект починається з цифр. на першому курсі економічного факультету десятки бізнес-планів писали, твоєю хлопцькою мовою..телят в сраці рахували.

    • Хатаб2025-03-10 23:30KEN ENERGY

      Пиздабол

    • Угу, а грамотні за допомогою редакторів які все переписують, яких ще потім виправляють коректори

    • KEN ENERGY2025-03-09 18:37KEN ENERGY

      Україна буде завалена баксами?

  • Lina Iram2025-03-07 21:54

    Його вартість знижується кожного дня

    • Zoya2025-03-07 21:34

      Трамп ведет себя как выживший из ума слон в посудной лавке… если его не скинут максимально быстро, то прогноз очень туманный… а если он еще и наличку отменит, все переведет в цифру, разговоры идут, то полетишь в Америку сдавать в банк. Поэтому продай Варе по 25 пока не поздно )))

      • It's me Westwind2025-03-07 18:50

        Та на хрена воно тобі, в тебе ж коїни.

        • Марічка2025-03-07 16:59

          Дивись коли таке питання задається просто так, то важко відповісти, а коли запитання формулюється Доллар або гривня,рубль,рупій,тенге,йена,юань? відповідь стає більш очевидною

        • Сонька Хун2025-03-07 16:45

          Візьму у тебе по 25ть по старій дружбі) Скільки маєш?

          Поставити питання
          Реклама

          Опитування

          Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

          Реклама