Як думаєте, хто з форуму буде наступний..?
9
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Интернет опросы: политика, общество
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ви про що?
Ти!
Все може бути, Славко)
Наступним щасливим чоловіком/жінкою, або навіть наступним лауреатом, чи наступним довгожителем, наступним прикладом для захоплення. Стане.... Здогадайся хто!)
Давай краще стіхі
Краще не знати майбутнє. Так легше жити.
Не треба думати про погане. Не притягуй. 'Тут' ще ніхто не залишився.
А вдруг
враховуючи досягнення в сфері ШІ людство на порозі наукової сінгулярності
Ти знаєш, якщо при розумі та більш менш здоров'ї то це ще норм, а як дименція або лежачі хворі, то краще одразу в ящик
А в таких як дименція думаю що ШІ не допоможе))
привіт
Привіт) че там як?
А там і до безсмертя аць два
За красеня місцевого хвилююсь на його яхті за 500.000
, хоча він постійно біля самої землі плаває... не далі 2-4км.. тому може й дарма хвилююсь
Бажано Путін з Трампом...дуплетом. Але не з нашим щастям
Я про таке не думаю. є про що думати
Привіт, Танюш
Ти про що?
Та про погане..
Що про це думати. Усі ТАМ будемо