Думки про що зараз ваші..?
7
Авто, недвижимость, услуги и товары
Лента.укр
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Слава Богу, що таке гімно не часто приходиться терпіти
Ось це сиджу і думаю - як тільки сподобалась людина - слогом, способом мислення , неагрессієй, так потім узнаю що така симпатична мені людина - обов"язково еврейскої національності .Та ще в добавок до цього це рідний дядько ціх хлопців - що перемогли на нац.відбору.Сподіваюсь - що в них імунітет до хейту на генетичному рівні.
-це для ціх хлопців
Чому тут такі несмачні продукти
А вони ж хваляться, що в них усе таке натуральне та смачне!
Та ні. Гидота все
Ти де?
В Беларусі
Де "тут" ?
У Києві на 2 градуси тепліше завжди... ніж в області, як спалося доречі?
Весну вже хочу, а вранці було -13. Кажуть, ще морози будуть
Тут -9
Про тебе кицю, про тебе.
Ольку
Деталізуй, Славко. Що саме думаєш?