Печені яблука як часто смакуєте ви..?
9
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ніяк
Де пропадаєш?
Та ніде. Все як завжди
Періодично балую себе, люблю з дитинства
З печінкою і цибулею тушкую
Раз на тиждень обов'язково.
Інколи. Давно не запікала. Подобаються запечені із сиром і медом
Та хз... може років 5-6 тому, хоча нічого простішого немає....
Давно це було...нагадала! )) Тримаєш над вогнем,спочатку зникає забарвлення смуг,потім набухає гуля,потім вона з шипінням лопається, починає пригорати ...і - запах!
В дитинстві на дачі, на палку і над мангалом
Ніколи