Ну що.. вболівайте, як не за мене то за людоловів, комусь сьогодні обов'язково пощастить?
- Марічка
- Психологія
- 2025-01-19 10:46
5
Интернет опросы: политика, общество
все регионы Украины
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Лента.укр
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не встиг!

А через Армію+ не простіше… як що є відношення - перевод за 72 години…
Ти ще хочеш бачити такого, як я, з зором -5/+1, зі штучними звязками у нозі та руці? ))) Я так розумію тобі це потрібно лише для того щоб я відчув як це хєрово - бути військовим, ібо нєхуй... я все вірно інтерпретував, сугубно суб'єктивне бажання щоб не дай боже комусь не було краще? Але такого "кращого" я нікому не бажаю... і вашої долі не хочу, бо я вільна людина і маю право на вибір, і вибір військової форми мене не вабить.
Я цивільний. Я хз... А у товариша історія не сьогодні почалась, я так розумію якісь півроку вже ситуація тягнеться... не впевнений що тоді була армія+, а можливо історія з переведенням через СЗЧ уже як наслідок виходу в СЗЧ по іншим причинам..
У трійці алконавтів не люблять… пиздять штакетиною по спині бухарів…
Його можна зрозуміти...хоча - біда
Сьогодні пощастило мені.....
Своїм авто чи маршруткою?
Громадським за певним маршрутом, проїхати через КП на метро бориспільське зараз майже не варіант, метуть усіх
Ну шо,не поймали?
Сьогодні навіть пішого патрулювання не бачив, повезло
Фартануло
Тримаю кулачки за тебе. Відпишись потім, ок?
Я вболіваю за тебе.