Де сніг..? Мороз..?
5
Играть!
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
І справді, де сніг, де мороз? Ти що, задарма купувала ВНВ труси з начьосом?
Не страждаю від відсутності снігу. Але сподіваюсь, що це літо буде більш дощовим!
Мені не потрібно снігу.
Не думаєш ти про ВНВ
Я ще років 5 тому казав. що земля трішки того.. нахилилася)) бо сонце у моє вікно з півночі почало світити там де його ніколи раніше не було..)) а може в мене хтка похилилася , хз.. але таяння льодовиків точно призводить до зміни центру тяжіння, хай це і не супер помітні цифри порівняно з массою всієї планети.... ніхто не знає якою по рахунку буде соломинка яка зламає спину верблюду