У вас є ритуал смакування кави зранку..?
6
Играть!
в реальном времени
в онлайн режиме
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Так, кава для мене саме ритуал.
Мені подобається робити для близьких смачний сніданок та насичену смачну каву. Ранок намагаємося проводити не поспішно, в затишку, розгойдуючи настрій
Так. Без кави вранці, я не жилець.
Так : спочатку снідаю з чаєм, потім щось роблю, або бігаю по місту, а потім прихожу і смакую каву...
Є. Не ритуал просто люблю випити кави смачної.
Є. Без кицьки поряд вона не така смачна, здається