Другий день без опалення, а у вас дома тепло?
8
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Тепло :о)
Тепло))) приходь
Мчусь))
Тепло, навіть якщо мороз і тиждень нема опалення, найнижча температура була +16
ПМР ?
+23. Для мене занадто...
У салоні вікна познімали зараз кліматік вирублений, то як на вулиці, десь біля 30
Бери до себе ВНВ на зимовий період
Що, ВНВ буде замість кота в нього?
Чому ти до нього відносишся як до безпорадного
У нього є парадне. Опалення немає
А у тебе є?
Є. Але через 7 хв комендантська, не встигне добігти до мене
Ти навіть його не спитала, можливо він зможе пройти непомітно
Ніт, ми ж в центрі, у нас патрульна машина як часи їздить
Нуу, як часи їздить а це означає що знаєш де коли буде, легко спланувати маршрут. тільки не кажи що до цього елементарного не здогадалась, просто шукала причини відфутболити замерзаючого ВНВ
Тепло.
Привіт
Увімкнули?
Пишуть що 15-го очікується завершення робіт
Привіт
Ого, а що сталось?
Аварія
Щось довго вони лагодять.
Твоя відповідь нагадує єралаш з твого щасливого дитинства...жаль что у тебя нет мандарина.