Скільки разів ви отримували позитивне вирішення питань після звернень в поліцію (окрім випадків ДТП)?
- Марічка
- Психологія
- 2024-12-28 21:15
7
все регионы Украины
в онлайн режиме
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не знайшли вони нічого
Не зверталася.
Утім, збрехала. Колись викликали їх разом із сусідкою до інщих сусідів, поверхом нижче, як бушували цілу ніч і палили якісь папери на сходовому майданчику. На виклик приїхали, але сусіди не відчинили дверей)
На мене писали (легкі тілесні ... псування майна) все смішні шрафи або без доказово .... сам писав на ментов ...за порушення пдр скосили штраф а ментам пилюля ) може щось ще було не пам'ятаю
Ти шо,передумала звертатись у муніціпальну варту?
Тільки позитивний досвід, вже казала. Мені везло на людей там і питання вирішувались так само позитивно
Кількість звернень?
Три за весь час)
Дяк, за корисну відповідь
Десь 50 на 50
Від себе відповім =0 за 40+ років життя
Чому звертався?
Я що на сповіді? якого дідька Ксюха не люти мене або відповідай або циц
Не зверталась жодного разу. То кажи, що трапилось?
Все добре, я як і раніше ухиляюсь з шансом 95%. Просто визначаю рівень суспільної користі цього угрупування
Я вже подумала, що хтось Ромчика образив!
Краще хвилюватися за тих кого може образити Ромчик
Ромчик як мішка
Ребенка не обижу )
))