- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 5 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
14
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Олег Хмурый 3 дня, 22 години тому+1Охренеть, что это? Я и слов таких не знаю! -
rigolote 3 дня тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
Олег Хмурый 3 дня, 22 години тому+0Німецький бойовик з російським перекладом "Карл... -
Олег Хмурый 3 дня, 22 години тому+0Та ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Зараз відповідають
Всі-
-
-
-
Ice Hockey 2 дня, 19 годин томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуРаки самі кращі
-
-
Потрібна твоя допомога ... У мене весь буй в занозах
Що ти в ньому знайшов, Ромахо? Така реакція незвична зранку, на звичайне питання
Що за ревнощі?)
Страшно подумати куди ти свій пеніс совав...
Я учора теж занозу витягла. Навіть не знала, що вона там є. Малину рубала, видно занозила. Але не боліло, не наривало. Дивлюся - якась шишка невеличка на суглобі росте. Прийшлося розковиряти, а там шипік малиновий. Ледве вичавила. Він же маленький.
Бува
Мріяла завести в себе неколючу малину. Посадила. А вона НЕСМАЧНА. Буду виводити тепер.
Малина така зараза... хочеш завести не заводиться, хочеш вивести - не виводиться
це точно. Гірша тільки ожина. Але я її люблю, Правда, чистосортної в мене немає. Ожиново-малинові гібриди. З Кумберленда класне вино виходить. Та в заморозку вона дуже добра, бо не тече, як звичайна малина.
У мене ожина вздовж паркану у тіньку затаїлася ))) Але звичайна , гібридів немає, ще стикнувся з новою проблемою - Хміль.... якщо соєчасно не почати боротьбу уплітає все наглухо... ця пошесть роки три як зявилась
Зроби йому навесні, як почне вже рости, ін'єкцію з гліфосату просто у центр куща. Нерозведеного, чи несильно розведеного. Десь 10 мл на кущ. Гліфосат у складі Урагану є. Чи у Раундапі. але щоб не підроблений був. ну, краще не розводити, звісно. Треба просвердлити спочатку
Та то таке... Треба вивести
У мене сама звичайна, але не проріджував восени... треба буде знати час мабуть та таки прочистити
Скільки тобі рочків,красень? (я тебе буду звать Томас, можно? Бо Том Круз уже був тут. Тому ти- Томас Круз) Ок??
Рубай палець по самі вуха)))
Попроси свою уявну Ж )
Так так..ти завжди так робиш
Чому ти стидаєшся... Правда, якби ти відкрився тебе б було нудно підйобувати... У мене є в добрих знайомих геї, доречі яскраві особистості і ти теж маєш певний хист, просто оце все твоє напускне змушує тебе підйобувати, будь собою