В яких країнах ви були за останні півроку?
10
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Не можна розповідати, бо зараз у багатьох людей складне становище та вони наче замкнені, вони складно та боляче сприймають коли хтось їде кудись, а їм не можна, тому коли я кудись їздила то навіть знайомим не розповідала про це, а говорила, що я у ці дні не можу зустрітися просто
Україна.
Мрій)
Ти мене з кимось плутаєш
Навіть за межі області не виїжджала.
А ні, збрехала, була в столиці.
І як тобі столиця?
Попередній раз була там до великої війни. Столиця стала брудніша й похмуріша, що, утім, і не дивно...
Ніде не був, чекаю поки шкіпер візьме мене на свою яхту в кругосвітку.
Ukraine
Кухня,вітальня,спальня,вбиральня,гараж,город
Польща. Албанія. беларусь. Литва.
і як там...в Албанії?
Мені дуже сподобалось))))і люди дуже привітні))
Ті, що в білих штанях?
В любих)))
Ти диви - які горні орли!
Чоловіки там гарні
Ну, якщо навіть тобі сподобались...
Спробували би вони сказати зворотне!
Я з донькою була)))
цікаве кіно!...
Чого???
Та то я так...порносайтів передивився...
Та не дивився ти їх
Чого це?

Бо непотрібне)))
То вам, молоді, не потрібне! А нам, старим, саме -те!
))
Про тебе, дівчисько! Про тебе
))
Не був...Гугл Земля не працюе )