Хотіли б з форумчанами зіграти в таємного Санту ви..?
10
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
це щось новеньке...
Та нафіга)) Тобі нема кому подарунок подарувати?
Ні
В таємну Снігурку
Якби відмічав НР то б залюбки зіграв би
А що заважає відмічати??
Мені це не цікаво
Там голі форумчанки будуть!!
А можна так, щоб Санта мені усі подарунки дарував?
Можна.
О! А Санта про це знає?
Куди подарунки відправляти?
Ну нарешті тобі шкіпер подарує мушлю.
Дві,блядь!!
Це як?
Проведем лотерею, й визначимо, хто кому даруватиме щось несподіване,
Ну цікаво, але не зовсім зрозуміло.
Тут тре Алекса просити, щоб розкидав всіх по парах рандомно.
Тобто, пари визначаються, але ніхто не не знає, хто його пара?
Ти знатимеш, кому ти даруватиме, але той, хто отримуватиме, не знатиме від кого.
Ого. Так, а подарунок - це щось віртуальне, чи реальний предмет?
Реальний