В скільки років ти вперше побачив море?
я- в 15, 5
17
нагрев до 300 литров в сутки
Популярные станции. Слушать!
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
В 11.Но мне не понравилось,так что можно было и попозже.
3
Вісім було чи дев‘ять… не пам‘ятаю… Євпаторія…
В чотири
Пфффф
Один рік і три місяці
В 3
В другому класі. На декілька місяців школу вивезли, Чорнобиль бахнув
Гарна аватарка )))
Лейтенант Ріплі та її рудий кошак )))
Дякую) Люблю цей всесвіт
Да ты уже старушка, Натаха...
Так, не шешнадцять))
Но но... тупиш как раз как в 16 ))
А ти сциш, як в 13ть))
23
Мабуть 8
Мені тринадцятий минало
3 роки було мені, Ялта.
За 30ть років до чорнобиля?
За 40
Зовсім малим був... батьки працювали на комбінатах, які мали доволі потужну соціальну інфраструктуру... тому фактично з 3 рочкив я кожного літа 1-2 рази на морі, помню якось бать ки заприторили мене у лагері аж на 3 зміни я на них був дуже злий )))
Як я хочу на мре на 3 зміни)))а не оце все
Я вже 23 зміни на морі, і знаєш..навіть не набридло)
А я 143))) і теж не набридає
Ех.. мрію поїхати на кіровоградське моречко
Я на мальдивах..
О, також мрію поїхати на житомирські мальдіви
Тада...
Після першого класу мати звозила мене в Сочі. Далі, я вже возив себе сам, як почав працювати
Рочків скільки було?
Після першого класу - 8
У 8 років - 1982 рік
Я - в Севастополі)-1988 рік
ти -?)
Одеса
Заможні були)
В 15
Яке?
Азовське
Їхала на риболовецькому катері з Ростову, де тоді відпочивала у бабці.