Може сходимо завтра, погуляємо в центрі, по чебуреку з'їмо? Ти пригощаєш
- ВНВ
- Краса, стиль
- 2024-11-17 21:57
4
Лента.укр
в реальном времени
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Та хоть по два
Які чебурекі? Бункер треба подивитися!
Ти що, з села) навіщо в центр
Ти що, з села?) Ми ж у центрі живемо)
Тоді ідемо в ту, що біля мене, напроти лікарні))
Напроти лікарні невідомо з чого чебурек зроблений)
З апендиксів
Чого це, там класно, я була. Вище новуса
Вона буде з подругою, ну ти розумієш чому
Тому що я обох запросив)
Бо вже маєш досвід, одній їй буде з тобою скучно)
Бо вже маю досвід, з одною мені буде скучно)