Чекаю на кавусю. а ви шо чекаєте?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-11-17 18:54
3
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Лента.укр
в онлайн режиме
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Коли ти попливеш)))
Та вже іду за горизонти туди де ще не був..1.5 місяця на місці стояли на курси ходив
Моряки ходять а плавають гівно) ось він і попливе)
Я знаю)))
Ти не знаєш, бо моряк та яхтсмен це різні люди..у них стільки спільного як у наприклад як ексковаторщика та гонщика
ми яхтсмени кажемо to sail. рідше to cruise, а коли на тузику до берега дістатись то to drive or ride
Коли волосся можна буде сушити)
Ань прикінь))) захотілось щось Зоряного сяйва цукерок. а вони коштують дорожче ніж Червоний мак рошеновский. 410 грн.
А мені Зоряне сяйво взагалі не подобається
Та я його пару років не їла))) а тут захотіла. 410 грн. за кг)))
Кажу ж - скоро по одній цукерці будемо купувати
На риночку купила чотири хурми и кг мандарин - 260 грн. так нас двоє дорослих. а у кого малі діти? що їм тот кг мандарин
Можу зробити не дуже дорогі курси, після яких бужеш купляти не помічаючи змін у твому бюджеті по 10 кг мандарин, 1 кг зоряного насмачнішого рошеновського сяйва і пляшку вина на день
Пливи..пливи за горизонт. я можу собі 100 кг мандарин купувати. но такий тупий що навіть не розумієш про що люди розмовляють))) курсант)))
Навіщо тобі 100 кг мандарин. хочеш за не дуже дорого розроблю тобі курс де ти навчишься як правильно зоробляти і головне як витрачати гроші, щоб на все вистачало та можна ще було відкласти