їм банан.. такий трошки у плямках, обожнюю перележавші воні такі солодки та ароматні. а ви які любите?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-10-19 00:57
6
Лента.укр
Играть!
в реальном времени
в реальном времени
все регионы Украины
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Я зеленуваті люблю, більш соковиті. А не крохмаль перезрілий.
Терпкі
Ні
Такі самі як і ти))) шкіпер наш
Ти не можеш такі самі, бо відчуваєш особисту неприязнь)
Я коли приїзджаю провідати бабусю то поряд з її пансіонатом є АТБ і там лежать такі банани зі знижкою мухи там літають довкола і інші біологічні процеси відбуваються це ти про ці банани? смачного!
То до чого це я ... ви коли наступного разу будете плити поряд з супермаркетом то вже краще до фори запливайте, а не в атб
А я до бананів рівно дишу. Учора ківі купила
То кормовий. П'ю кофе з пиріжком з капустою і дивлюсь у вікно як шахеди кружляють
Жаль нп Банкову і в Конча-Заспу жодного разу не залітали
Совпадение? Не думаю
Кормових бананів не існує. існують сотні сортів які поділяються десертні та плантани
Кормові і є плантайни
А чому плантани називаєш кормовими?
Тот, что жрешь хранил, как обычно в сортире?