Народ, що б ви обрали: ядерну зброю чи НАТО?
5
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
в онлайн режиме
Лента.укр
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
МозгЫ
Я б вибрав велику цеглину, щоб спочатку огріти тебе по голові. Чому, догадаєшся сам чи ні?
)
Дивлюсь англійській серік в якому головна героїня каже на іншу, яка зіпсувала її життя - ти як рак, ні, навіть хуже, ти як росія і всім би стало краще якщо б ви зникли з цієї землі.. Уяви, англійській серіал
Ядерна зброя - це як з чоловіком розвестись і залишитись самою… й розлюченою на усіх… а НАТО - як за іншого вийти і хз що з цього вийде… )) що більше Україні «зіпсує життя»?))) Питання.
Ядерна зброя - це як жінка сварила чоловіка, спочатку питала, а потім сварила)
Сварки - то звичайна війна)) перманентна
Я
англійській серіал
Одномоментне переселення всіх коцабів на марс
і там в'їбати по ним ядєркою
Марс шкода все-таки... може кількадесят тонн дихлофосу на них вистачило б?
)))