- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Новости Украиныв реальном времени
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
17
-
Chubchik81
13
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
-
rigolote 2 дня, 16 годин тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
Олег Хмурый 3 дня тому+0Та ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Зараз відповідають
Всі-
Ice Hockey 2 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 2 дня томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 2 дня томуРаки самі кращі
-
-
-
rigolote 2 дня, 16 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 2 дня, 17 годин тому
-
Олег Хмурый 3 дня томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Чому така нездорова увага до тебе зі сторони хворого уя?
Бо пихатий і зверхній) там де треба трохи попускатись і поважати інших.
А ты сам не понимайт чому? Вчи увагу
Я йому написав щоб хрюкав у кожному моєму питанні. такий старанний свинопес
А я тебя просил не заражать коз трипером, ну и что, ты внял?
Не филюйсь, скоро лапы сам откинешь
Та це не Дрянь...
У мене є аргументи, математика! а ти як Зоя гадаєш
Ты, чипизда, учи арихметику Пупкина с картинками. Может лет через 10 тебе дозволят упоминать слово матюхтматюка, но не раньше и не больше
Я тобі кажу... Точно не Дрянь
Алеж без аргументів
ВИДИШЬ ли, проблема, мой единственный аргумент тебе в рот не влезет
В тебе теж не аргументи. Хтось, десь, колись… співпадіння чи ні… бла-бла-бла…
Один раз це може бути співпадіння..декілька раз вже закономірність
А ти впевнений, що той на томських - саме Погань? Може ти наплутав.
Якби був невпевнений то не писал би
В мене інші «критерії» і «інструменти» розпізнавання людей. Звісно, я теж можу помилятись, тому що людей дуже багато навколо… але в даному випадку - навряд. Наскільки добре «зафіксувала» Дряньку… хоч і час минув.
Дрянь рано лягає спати і не голубий
Так пишеш наче з ним живеш. він на томських і тут був одночасно онлайн..і в день, і о 4 ранку за київським часом. доречі не голубий, а підор, він там кацапам жопи ліже. пару разів заходив подивитись через хвилину вже ригати хочеться
Любознательный пиздюк, не марай своими рыгалиями трэды.
Погань завжди «працював» на два «фронти». І дуже багато заступався за Україну. Справжнє відношення- досить лояльне, щоб він там не писав. Йому просто гроші не пахнуть, як і багатьом з вас.
Скажу по сікрєту, мені похуй..не розумію чому ви до мене приходите та пишите що це не дрянь
Повторяю тибе на тваем привычном олбанском
я не пидор, я одноствольный стрелок
что станешь базлать, если будет доказано, что ты врун-босяк?
Тобі не пощастило…))
Тому що це не Дрянь… цей гірший)))
Мэри, я ужэ на луне
он пока не подозревает что я намного хуже
На Луне?… был чел когда-то, который меня туда звал… спрашивал, хорошо ли я умею мыть полы …)))) не ты случайно?)
Да..........хорошего же
ты обо мне мнения
Прости)
Прощаю
, луну вспомнил по фильму где Орлова сначала нигера зачала потом распоясалась и на луну махнул, так ие тоже манькой звали
Не смотрела до конца)) или не помню
Видалено.
Не ты? Уже легче)) я хорошего о тебе мнения, помощь пришла откуда не ждали…
Тафай, а вдруг...
одно не вкурю, как несколько десяткоф твоей вонючей плоти монут вонять, как тонна говна
Видалено.
Сто куїв тобі в сраку)))
Его гемморой не выдержит
И вот так,
но сто раз?
неа, Гени'Teil это не выдержит
У свого йобаря на хуюсі?