Я не поняв, а чому не буде чергового самиту миру, рамштайна та історичного тижня що змінить все?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-10-14 16:33
2
Сетевая станция на 30 кВт
все регионы Украины
Играть!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Подача новостей в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Все буде, але пізніше) так на краще… бо є час підготуватись і зі всіма завчасно переговорити.
це є заяви організаторів, чи сама придумала?
Є і заяви, і сама придумала)
Від кого саме заяви
Моніторь новини сам… я за тебе це робити не буду)
Ну тиж читала заяви?
Слухала. Вдруге ютуб шерстити не буду, нема часу, вибач.
Не шукай посилання, в двух словах хто що сказав
Встреча лидеров стран в формате "Рамштайн", которую отложили из-за урагана "Милтон", пройдет в следующем месяце, — пресс-секретарь Белого дома Карин Жан-Пьер (с)
Як твій порох ні видрючувався …
І ти з ним разом.
Байден сказав, до приїде після урагану. Шольц сказав, що Рамштайн можливо буде після виборів в США. Було й ще щось.
Значит не суждено ибо туп