Валяюсь у ліжку але треба вставать, кавусю варити новий контент знімать. як ви себе змушуєти встати з ліжечка, там так затишно та ручно, все таке мягеньке?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-10-11 12:46
4
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Купи собі нарешті кавомашину блеать
оліхарх хуєв
Я тебе прошу - валяйся і далей))) не засирай інтернет своїми душними контентами як цей сайт кавусей і пуками
Тьфу, гавно этакое
Я на твою пісню кліп зробив)
Кава
Навіщо себе змушувати? Це не корисно для здоров'я. Я лежу поки не захочу прогулятись
Фуу, це є деградація
Фу так лаятись
Це гедонізм
Фу ледарі свою деградацію гедонізмом назизають не розуміючи філософію гедонізму якак наголошує на пошуку задоволення та щастя як основної мети життя. гедоністи прагнуть до активного, осмисленого життя, де насолоди є найвищою цінністю. але це не обовязково означає пасивний спосіб життя чи надмірності. людина може бути гедоністом, але водночас прагнути до довготривалих насолод, таких як здоровя, творчість, кохання, тобто тих, що вимагають зусиль і саморозвитку. а у тебе деградація, відсутність мотивації до дії або активності через небажання докладати зусиль. ледарство не повязане з активним пошуком насолод. ти ще не знаєш, ала відсутність мети чи бажання можуть призвести до відчуття порожнечі або незадоволення, на відміну від гедонізму, де людина свідомо прагне задоволень. внаслідок того ж ледарства або нездатності знайти цінні форми задоволення деградуєш, відсутність розвитку і самовдосконалення призводить до негативних наслідків і втрати контролю над своїм життям. задумайся індєєць
Це якесь словоблуддя, а не гедонізм.
Це якийсь ґандонізм...