Як рятуєтесь від забрудненого повітря?
7
Более 2000 интересных игр. Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
в реальном времени
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Та кожен рік таке.. не подобається, але що зробиш. Ніяк не рятують
Пох. Задимлюю сморід курилкою з ароматом коли на вулиці. Вікна відчиняю коли не смердить, а коли починає смердіти тоді зачиняю.
В Софії чисте повітря
Ти в Софії?
це таке інтимне питання)
)
Доречі я ніколи не був в Софіїї
Пью
Сьогодні, навіть, до дачі дістало... Зачиняю вікна; менше перебуваю на вулиці; п'ю багато води, пива та інших алкогольних напоїв.
Текілу не чіпай!
Я - ніяк. Але якщо дуже погано, то можу порадити - надінь хоча б медичну маску. Вона добре затримує частинки пилу та диму.
Дихаю через раз.