Психологи вважають рудий колір найпозитивнішим, тому що це колір радості, оптимізму, та уособлює тепло і затишок. Чому ти досі не руда?
- ВНВ
- Краса, стиль
- 2024-09-18 22:19
7
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
в реальном времени
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
все регионы Украины
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Бо мені цей колір не пасує
Руда пів свого життя
З тебе селфі
В мене й так там повно фото
Ты настоящая рыжая? Волосы на письке рыжие?
З тебе теж)
Тому що тобі руді не подобаються
В моєму дитинстві був мультик де рудого звинувачували у тому що він дідуся лопатою грохнув
тілі тілі тралі валі
Твоє дитинство в сімдесяті пройшло?
Чого це? так багато мультиуів знімали, на всі покоління)
А я думаю - чому мені подобаються руденькі...
Багато років фарбувалася у рудий. Мені дуже подобається. Та й до лиця. Як раз до мого червоного носа личить)))
Чиста правда!
А ти?)
Бо сьогодні день рудого кота
О, тре свого в носика поцьомати)