Скоро у мене курси шкіперства, я буду капітаном :) думаю ще про льотну школу.. то треба чи ні?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-08-25 20:19
4
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Лента.укр
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Капітан Васільок
Повезет же какому-то йобарю.... это как жена машинист трамвая...)
Слухай а чому ти не тікаєш, невже вже нема куди?..тобто до кого
Все простіше ))) Вирішилось питання з відстрочкою..)
Вона кожні 3 місяці повинна вирішуватись
В мене знайомий десь у 50 років пішов на такі курси. За 5 років де він тільки не побував. Вже капітаном ходив через океани
І що, попливеш там де раки зимують?