Бажаю здоров'я, шановні українці... а також хочу привітати наших чудових медиків з професійним святом, вшанувати їх титанічну працю та відношення до хворих, поранених, потребуючих допомоги. Моя повага вам! ?
4
Играть!
в реальном времени
Лента.укр
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
все регионы Украины
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
24
Chubchik81
19
Циничный Банде...
12
Ice Hockey
11
Неперевершений...
8
ВНВ
6
аннуся
5
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Приєднуюся до вітань, зокрема Тані та Наталі, яка тепер тут рідкий гість.
Фіолетову теж вітаю....не знаю навіть де шукати..
Шкода, що пропали її сліди... Сподіваюся, з нею все гаразд.
Я вірю в це
Танька, вітаю!
Нехай твій Ангел - охоронець захищає тебе!
Дякую.....але він зайнятий іншими справами. Одна надія на близьких та медиків.
Приєднуюсь! Оце про вагітний гаманець дуже сподобалося.
пи.си. Рада бачити. Маю надію у доброму здравії
Живий - це головне!.... завдяки їм, медикам..
Поранений?
Чергова контузія, дві доби в трансі, нічого не чув..
Товариша (в 2000них служили разом) касетою накрило, у мене ні подряпини..
Ненавиджу спеку - старий я вже для неї.
Одужуй! Тримаємо кулачки за вас.
Не схожу з дистанції.
Тримайте, й самі тримайтеся. Щось знову цікаве намічається. ....гудіння, наче у вулику.