щось нудно... чим би цікавим зайнятись?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-07-20 20:48
2
в онлайн режиме
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Чим би не зайнявся - залишишься нудним душнілою якій дрочить на свої мерзенні волохаті ноги))))
Звідки взагалі взялось це слово? "Душніло" ? ))
Я його раніше не чув...
Пам'ятаю як нашого ПЗРКшника під Куп'янськом жінка душнілою обізвала. Він так образився, так образився...майже пів року ми там стояли і пів року він кожного разу їй про це нагадував))))
Так наче не таке вже воно й жахливе))
Я гадав що таких людей називають аб'юзерами))))
Кен має рацію: аб'юзери- це ті, які подавляють психологічно й емоційно (а інколи й фізично), прагнуть принижувати інших. А "душніли" - то "нудики" й причепи
Абюзер це токсік
А чьо мерзенні, часто компліменти лунають на їх честь. навіит ВНВ спалив мій акк в твіторі, там на аватарці ноги
Комплименти лише від тебе самого))) а внв нормальний дорослий чоловік щоб за копитами якогось додіка слідкувати
живеш у вигаданому тобою душному світі
На войну сходи ))
Знаешь как там весело? Обхохочешься....))))
Воно збігло за кордон