Який фрукт або ягода насмачніші?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Їжа, напої, солодке
- 2024-07-09 20:31
2
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
все регионы Украины
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Всі смачні
Цією весною перш й раз короною захворіла. Пропав смак до всього, відчувала тільки солоність) Думала, це кінець, і потрібно буде почати знов займатись сексом для отримання задоволення. Особливо не відчувались смаки фруктів і овочів. І яке ж то щастя було, коли все повернулось
Так що все насолода і смачне, коли ти той смак відчуваєш)
Ну а найулюбленіша поза, тобто ягода яка?
Від пори року залежить) Шовковиця на першому місці, мабуть
Мені найбільше аннонові подобаються
Це що?
Фрукти цього сімейства. Може чула "черімойя". Але їх набагато більше різних. Мені усі смачні з тих, що куштувала
Ні, тому і питаю) загуглила, нічого з цього не їла
В нас можна не витрачати гроші. Усе не те. Вони смачні, коли добре дозрілі