Деякі росіяни стверджують, що атаки в Дагестані організували британці... Сьогодні я зв’язався з головою Mi6 і запитав, чому не робиться більше?
- ВНВ
- Хобі і захоплення
- 2024-06-24 00:35
5
Лента.укр
Играть!
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Я вже навіть слово "росіяни" читати не можу. Гидко
Тоді так : Деякі підараси...
Найцікавіше-яка мета такої безперспективної і невиправдано малої цінності цієї акції масового суїциду цих дагестанців?Нікого ці "повстанці" не підняли на "визвольну війну ісламу", євреїв не вигнали, нарвалися на взаємоненависть з убивством протоієрея. Підставили папашу-чиновника ... Якось по-російськи безглуздо все, особливо з наявністю папаші-чиновника.може просто для підкидки вже когось мертвих з інсценуванням жертв безглуздої акції тероризму?
Чим більше їм клопоту, тим краще
Лінуваті якісь ті британці...
Ой, не кажи
Ти шо, англіцький шпійон?