На літо хочу якийсь літній годинник.. який краще?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Краса, стиль
- 2024-06-16 10:39
7
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
в реальном времени
Играть!
в реальном времени
в онлайн режиме
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
А нащо він такий?
Не носиш аксесуари?
Годинник ношу, але у мене смарт. Всі інші мені не зручні
Червоний класний
Три в одному
Нє, такий корпус не подобається
Колись мріяла про кишеньковий годинник
У мого діда був... предмет його особливої гордості. Якщо не помиляюся, дідові подарувала його мама. Я її ще трішки пам'ятаю - прабабця Василина...
Оце уяви. Рудоволоса 25-річна жіночка у костюмі-трійці кольору маренго(зі спідницею, звісно)! Ну, як до усього цього личив би кишеньковий годинник! Але дуже коштовний був. Не могла собі дозволити. А як вже змогла, то почала носити штани)))
З зозулею