Уявляєте... Вчора з вечора води гарячої не було і я свої невеличкі "Ананасики" не підмив на ніч, прокидаюся, а "Ананасики" чистесенькі... як вважаєте може це чаклунство?
- Марічка
- Психологія
- 2024-06-07 11:05
5
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Лента.укр
все регионы Украины
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Бля
Чудесенько! Мабуть вони самоочищувальні))
Ми коли на острова їздимо, там немає душа, миємося у водоймі)
А що тут не зрозумілого, тобі Марічка вилизала.
Не соромся..) розкажи нам усе
що за гидоту ти написав
Але ж.... Які між нами секрети, Танюш? Ми ж майже одна сім'я
Та ні))) це ти з калиною в темі