У вас депресія?
10
все регионы Украины
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Занадто гучне означення мого стану
Де пропадаєш? Привіт
Привіт, поки з тобою.
Дивись мені)
Вона. не пропаде!
Славко, ти малу з сім'єю забрав до себе?
Депресії нема, а якщо хандра починається, то я згадую про тих, хто живе у Харкові, Запоріжжі, інших прифронтових містах, про тих, хто сидить в окопах чи працює у військових госпіталях, і все одразу минає...
Та ні. Втома і відчуття безвихідності ситуації
Ні
Легесенька.
Нє вапрос.
Періодично буває. Я її гоню підсрашниками.
Від твоєї аватарки. З тебе 10 баксів моральної компенсації))
Ні. Я не пам’ятаю, що це таке.
це мабуть щось пов'язане з памятью?)
Скоріш з емоційним вигоранням.
Чого ти так вирішив? Все ок
Хуєсія. Де Калліну подів?
На буй одів